morální problém vyřešen!

23. října 2007 v 16:38
A je to. Tyto oba oba články jsou, počínaje touto chvílí, bezpředmětné. Tak moc jsem to řešila, až to moje tělo vyřešilo za mně (když jsem to teda tím rozumem a vůlí nedokázala).

Právě jsem se totiž vrátila z odběru plazmy. A musím říct "Díky Bohu za to." (jako, že jsem se vrátila). Protože jsem to nesnášela vůbec, ale vůbec, dobře. Vždycky jsem si říkala, že je sice fajn, že mi sestřičky říkaj, ať se ozvu, když mi bude blbě, ale k čemu mi to bude, když nepoznám, že tohle co mi teď je, je to blbě. No tak to byly naprosto scestný úvahy. :) Poznala jsem to hned. Takže jsem nesměle oznámila, že se mi motá hlava, mám brnění v konečcích prstů, návaly a mžitky před očima...a můj "lehce nabyl" přivýdělek, pomalu ale jistě, začal "pozbývat". Potom, co se stejná situace opakovala ještě jednou, byl můj osud zpečetěn. Paní doktorka mi po odběru dopručila, abych příště radši nechodila, s čímž jsem mileráda souhlasila, protože ta nevolnost nebyla takového rázu, že bych ji dobrovolně podstupovala 2x do měsíce.
And that´s it. :) Jsem nucena vrátit se zpět k standardnímu způsobu vydělávání peněz. :)...Takže bych už opravdu ocenila, kdyby se mi na mých milión inzerátů někdo ozval. :)
Ale vono co...možná ani žádnou brigádu potřebovat nebudu a půjdu rovnou do práce (nebo na pracák), jestli ty učitelé budou postupovat takovýmhle způsobem (k zápočtu za blbej jeden kredit neskutečný požadavky...a vůbec ne po povrchu, jak mi někteří neustále předhazujou) a já taky (2 písemky=2 průsery...i přes těžký šprtání...).
Bylo mi dopručeno odpočívat...což pro mě není problém. :) Takže já jdu.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 ančovička ančovička | 23. října 2007 v 19:06 | Reagovat

jéé, vše vyřešeno (jen tak mimochodem, přesně tenhle pocit nevolnosti já prožívám při běhání)...

2 sarushka sarushka | 23. října 2007 v 20:54 | Reagovat

teda holky, vy taky nic nevydrzite:)))

3 panev panev | Web | 28. října 2007 v 16:59 | Reagovat

když já se prostě bojím... a navíc s tím pravidelným promilem alkoholu co mám v krvi by mě ani nevzali

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama