pel mel

21. června 2007 v 15:04 |  news
Nic moc se teď neděje...relativně...ale já si nestěžuju, užívám si to. ;)

Sem tam si zajdu k doktorovi (sem tam poslední dobou často :) )...Třeba jsem se byla objednat k mému chirurgovi na odstranění mého ganglionu. A on byl tak neskutečně hodnej a slíbil mi, že hned jak se něco uvolní (je tak dobrej, že má až do září "vyprodáno"), šoupne mě tam protekčně. A abych nemusela další dva měsíce chodit s tou odpornou boulí, píchnul mi tam injekci a do zprávy napsal "punkce - evakuace 1 ml čiré gelovité hmoty" : ). A teď mám (na chvíli, než se to zase naplní) krásnou a normální ručku. Cítím se krásně a furt se na ni musím koukat. :D

Taky jsem si k maturitě nadělila kadeřníka...teda nový účes. A musím říct, že to dopadlo 220x líp než minule. Sice si toho nikdo nevšimnul, i když jsem takřka peroxidová blondýna...ale furt lepší než když si toho předtím všimnul každej a lehce (nebo víc) se pousmál a řekl "Máš o HODNĚ kratší vlasy, viď? Neboj, to doroste. :)".
Co se týče mých plánů do budoucna. Než odletím do Irska, mám toho hromadu v plánu.
O víkendu pojedeme s kamarádama opejkat do skal. Děje se tak každej rok, jen já už tam 2x nebyla a fakt se moc těším!
Pak půjdu možná na oslavu Togyho narozenin...No comment. :D
V neděli budeme mít mega oslavu mejch a babiččinejch kulatin...No comment.
V tejdnu budu taky něco dělat. Zatím vím, že půjdu na odběr krve, k doktorovi (opět :) ) a na školní besídku bráchy.
O víkendu budeme dopíjet se třídou peníze z maturiťáku a pálit starý sešity (jak se na to těším...mám asi 20 sešitů z matiky :D).
...a pak se uvidí....
Jo ještě jsem vyštrachala fotky z naší poslední hodiny angličtiny. Naděždě ("učitelka") se nechtělo nic dělat, nám samozřejmě taky ne...Někdo se zmínil, že to počasí je ubíjející, že všechno to učení je ubíjející a že je strašně unavenej a chce se mu spát. A tak se Naděžda zeptala, jestli nechce udělat kafe...No a nakonec se z J3 stala taková sympatická kavárnička a čajovnička. :D Jak tu ženskou nemám ráda, tímhle mě dostala a HODNĚ tu poslední hodinu zapsala do pamětí nás všech. :)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama