jak se stát VŠ studentkou

13. června 2007 v 20:21 |  news
Právě jsem se vrátila z Brna...ze zápisu! STUDENT OF GRAMMAR SCHOOL NEVERMORE!

Co bych k tomu tak mohla říct? (Kromě toho, že to píšu podruhý, páč mi bratr restartoval počítač?!) Asejc nic. :) Protože ten zápis, sám o sobě byl fakt nezajímavej. Ale v souvislosti s ním, jsem si opět uvědomila, že můj mrzkej život, není o ničem jiným, než o obavách a strachu. A že se mi právě převrací můj život o 180 stupňů a kdyby to ještě chvíli posečkalo, že bych se nezlobila.... Nicméně to začalo v září, kdy nás všichni začali upozorňovat, že tenhle rok je fakt důležitej...začala jsem mít obavy. Pak v lednu jsem začala mít depky z února, kdy se odevzdávaly přihlášky a mě začaly pronásledovat myšlenky, že tenhle krok, rozhoduje o mý budoucnosti a že třeba úča nemám vůbec bejt. Po odevzdání přihlášek, jsem měla fakt depresioidní stavy, kdy jsem brečela a nevěděla co dál a hlavně jsem dál nic nechtěla, jen utýct od toho všeho. Tak nějak moc jsem si připouštěla, že moje budoucnost je závislá na příštích měsících. No a pak květen...přijímačky, státnice, maturita...a VELKÁ úleva!!!!

A teď jsem se vrátila ze zápisu. A stalo se co? No jistě, mám strach, z toho všeho novýho co mě čeká. Je toho nějak moc. Registrovat si předměty, zapsat si předměty (jakej v tom je sakra rozdíl, kromě tejdenní mezery mezi tím?), zjistit jak to udělat správně (který předměty jsou důležitý?), najít si kolej, najít si kamarády, první zmatený dny, imatrikulace, zkouškový...vado...Tak asi to zvládnu, že jo, ale stejně to bude mazec. Jedinej na koho budu moct nadávat, že sestavil blbej rozvrh, budu já a né zástupkyně (a to bude asi to nejmenší...).

Tak asi tolik z mých pocitů, co by čerstvé vysokoškolačky!

Ale aby nedošlo k trapným omylům. Stejně se do toho Brna NEHORÁZNĚ těším! Jsem si jistá, že to bude fajn. ;)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 bru bru | 13. června 2007 v 21:09 | Reagovat

tak já jsem začala mít pocit, že můj život, kterej není o ničem jiným než o obavách a strachu se převrací o 180° dost nedávno. Je to zvláštní pocit...a na tvoje depresoidní stavy si moc dobře pamatuju:)

2 anny anny | 14. června 2007 v 19:57 | Reagovat

prosím tě, alespoň víš, že se MUŽEŠ těšit, já byla dnes teprve na 1. přijímačkách a výsledky budou až 27. :-( :-(

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama