a další zkoušky

9. května 2007 v 17:38 |  news
...zejtra do Liberce...Už mě to nebaví (a to jsem byla jen v Brně :) ). A hlavně do žádnýho Liberce nechci, což jsem si uvědomila pozdě a už vůbec jim tam nechci šaškovat na talentovkách...Štve mě, že celkem dost svý energie věnuju neužitečnejm věcem místo abych se konečně začala učit na maturitu...
No však v sobotu po státnicích budu mít tolik času na učení až mi to nebude milý. :) Tak na mě myslete ať všechny ty zkoušky zvládnu...hlavně ty státnice...mamka vyhrožuje, že když to s bratrem nedáme, tak si to zaplatíme :)...a to bych nerada. :)

UPDATE (10.5. 19:23)

Tak jsem doma. Nohy mě bolej, všechno mě bolí a pocit zabitýho dne...k nezaplacení. Vůbec jsem se nesnažila, dá se říct, že jsem to bjkotovala...hlavně tělák teda. Plavání jsem nebojkotovala ani náhodou a sáhla jsem si na dno svých sil...bylo to hrozný (ale to jediný se mi povedlo). No a hudebka. :D...vtipné...To jsem teda neměla v plánu bojkotovat, ale ono to jaksi dopadlo i bez mého úmyslu. :) Páni zkoušející byli ze mě poněkud zoufalí...snažili se mi všelijak pomoct, ale nezazpívala jsem to a nevyzpívala jak jsem chtěla. Pak mi ještě řekli, že můj pečlivě nastudovaný přednes hraju o oktávu vejš než je v osnově a bylo vymalováno. :)
No...tak bylo nás tam kousek přes 50 a berou 40....zachrání mi to ten bazén? :)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Ančovička Ančovička | 9. května 2007 v 18:19 | Reagovat

tak to nám vyhrožujou stejně...asi si budu muset najít dobře placenou brigádu...

2 Ančovička Ančovička | 10. května 2007 v 20:51 | Reagovat

uuu, pěkné zážitky...

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama