ready?steady?!GO!!!....

1. prosince 2006 v 20:19 |  schoola
Óóóu yeah...it's here!!! Dlouho očekávána, velmi obávána a maximálně prožívána akce. Maturitní ples Oktávy A a 4.B...kdyby to snad ještě někomu nebylo jasné, tak se jedná o můj maturiťák!!!!
Strašně, strašně moc se těším...Těším se na to jak se ztrapníme při nástupu, šerpování, předtanční (toho se teda naštěstí neúčastním, takže mám velkou příležitost umřít smíchy, až to budou předvádět :) )...Těším se na to až si zatancuju. Těším se na to, až se společensky unavím. :)...ach děcka...vždyť já si to musím užít, protože pak už mě nic pěknýho nečeká...jen maturita, maturita, maturita, příjimačky, přijímačky, přijímačky...
Takže. Já se jdu rekreovat a někdy v budoucnu napíšu jak to dopadlo...třeba i fotky budou...
PS: Pokud byste náhodou měli zájem vidět fakt zvláštní nástup a nebo vyhrát v tombole domácí kino, DVD přehrávač, televizi...přijďte!!! 20:00, zejtra, Beránek, Náchod...ale dovnitř se asi nedostanete...protože jak jsem psala vejš, je to opravdu dlouho očekávána akce a tak je vyprodáno!!!.....chápejte mě!!!musela jsem vám to sdělit!!!je to můj ples!!! :) :) :)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 bru bru | 3. prosince 2006 v 20:01 | Reagovat

dobrej ples Miri, DOBREJ! mám z celýho tohohle víkendu pořád ještě slaboučký lechtání v břichu, což by se s trochou optimismu mohlo považovat i za pocit "štěstí"...cítím se jako znovuzrozená....(ono to brzo vyprchá, jen co sednu na chemii) a těším se na pátek!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

jak bylo ve staršovstvu?

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama