moc se koukám na Přátele :)

7. prosince 2006 v 18:09 |  about me
Ještě než se pustím do toho o čem chci psát, tak bych se ráda zmínila o pár maličkostech, který mám na srdci...Ta první je to, na co jsem přišla během mého právě probíhajícího týdne deprese a "nechte mě všichni bejt" a to sice: "Život není takovej jakej si ho uděláte, ale takovej, jak moc jste manipulovatelný!!!!" Ta druhá se týká mých přátel. " Nikdy není příliš pozdě dát jim o sobě vědět" (Neva, že vám to nedává smysl...ale mě právě napsala jedna z mejch nejlepších kamarádek o který jsem dva roky nic nevěděla a udělala mi STRAŠNOU radost!!!). A ta třetí? " Všichni pocházíme z jedné mitochondriální pramatky!!!" A to nám dneska řekla profesorka na biologii a nedovedla mým nevěřícím nevěřícím spolužákům dát dostatečnou odpověď na to, "Jak je to možný, pocházet z jednoho člověka, když jsme přece z opic???!!!"...Ó má víra dosáhla vyšího levelu a velkého zadostiučinění...:) :)

No a teď už to o čem chci psát...

Jak už úvod napovídá, bude to mít něco společného s Friends. Já mám teď doma všech 10 sérií a stala jsem se na nich takřka závislá...A právě jeden díl mě inspiroval, abych napsala pár o slov o svých obsesions, obsesích, nebo-li úchylkách. Ne, že bych na tom byla tak špatně jako Monika, ale pár jich mám...a když nad tím člověk přemejšlí dýl, zjistí, že jich je víc než pár... :)

* Naprosto nesnáším, když není text psanej na počítači zarovnanej do bloku a tak pak konce vypadaj jak blbě vytrženej list papíru ze sešitu...přece není takovej problém, ten text si vybrat a kliknout na příslušnou ikonku?????
* Nevadí mi, když mám bordel v pokoji...nebo teda vadí, ale tejden tam bejt může...ale nedopustím, abych měla nepořádek ve svý šatní skříni. Trička musej bejt pěkně v komíncích, mikiny a tílka jakbysmet. Nikde nic nesmí vyčuhovat, všechno musí bejt jak podle pravítka. A v tý části, kde to visí na ramínkách...to je ještě horší...mám svůj systém, podle čeho svoje věci rovnám. Zprava do leva. Letní šaty, krátký sukně, dlouhý sukně, halenky s krátkým rukávem, halenky s dlouhým rukávém, košile, saka, svetry, společenský šaty...uff...to že zobáčky ramínek musej směřovat jedním směrem (tedy do skříně) je snad samozřejmý...Jednou se mi stalo, že mi celá ta tyč pod tíhou oblečení spadla a tudíž všechno spadlo...narovnala jsem to přesně takhle....a pak když mi to spadlo po druhý tak taky...
* Mám takovej svůj "secret box". Jsou tam moje dopisy, deníky, diáře...Dopisy mám srovnaný podle data od nejstaršího k nejnovějšímu podle odesílatele...úplně dole jsou dopisy od lidí, kterých si vážím nejvíc, pak od kluka se kterým jsem si psala a pak od penfriendů z ciziny....
* Všechny maturitní otázky si zpracovávám sama a přepisuju je na počítači. Všechny maj stejný formátování (stejnej nadpis, stejný písmo, je přesně určený co se jakým písmem píšem, co se píše kurzívou a co tučně...).
* Veškeré podklady k maturitě a na vejšku jsou seřazeny podle předmětů do desek a oštítkované...Neexistuje, aby se mi někde povalovalo něco, co bych mohla někdy o svaťáku nebo před přijímačkama potřebovat. Papíry s matikou, fyzikou, chemií atd. se ale povalujou všude...:)

No to je zatím všechno...:) A CO VY???
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 bru bru | E-mail | Web | 7. prosince 2006 v 19:47 | Reagovat

haaaaaaaaaa ha ha ha......:) jako bych ti to celej život neříkala:)

a moje úchylky? nech mě chvíli přemejšlet...

2 Annakvítek Annakvítek | 20. prosince 2006 v 19:09 | Reagovat

Obdivuju tvoje úchylky...a rozhodně se do budoucna budou hodit (nemám na mysli zrovna rovnání oblečení:)..neměla si třeba podobný úchylky, když ses učila údržbu na řidičák?? chmecht???

3 meryl-am meryl-am | 20. prosince 2006 v 20:42 | Reagovat

měla.....chceš vidět moje poznámky?Ještě je kdesi v deníku mám...:)

4 Gianella Gianella | E-mail | Web | 26. prosince 2006 v 22:26 | Reagovat

já mám taky všech 10 sérií,ale nejdou pustit na dývku,tak to je tak že si zapnu displej NVIDIA ,zapnu přátele na PC(1.sérii=12hod.:D)zapnu satelit na AV,televizu přepnu na AV a už to jede celých 12 hodin:D:D:Dto je supa,jenže satelit jel asi půl roku v kuse, a tedkom se přehřál  a s friends je konec;(;(;(tatka to musí dat spravit,no....ale friends si pouštím na PC ale na televizi už to bohuzel-kvůli tomu satelitu-dat nejde:(:(:( a ještě joey je super,toho si taky pouštim,ale mám zatím jen 1.sérii

5 Gianella Gianella | E-mail | Web | 26. prosince 2006 v 22:27 | Reagovat

F.R.I.E.N.D.S. F.O.R.E.V.E.R

6 meryl-am meryl-am | 27. prosince 2006 v 14:35 | Reagovat

soucítím s tebou :)...mít s pouštěním takovýhle problémy, tak se na to asi vyprdnu...ale chápu...závislost je závislost

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama