zejtra bude Merkur v konjunkci s Jupiterem...asi umřu

5. listopadu 2006 v 16:35 |  o ničem
Tak zase obrazně řečno nemám co dělat, ve skutečnosti se mi nechce dělat a proto je realita taková, že si na netu prohlížím horoskopy...Ne, fakt zkuste to a nebudete věřit tomu jak se pobavíte...Hlavně musíte projet co nejvíc serveru, abyste o sobě získali ten pravý, ničím nezkreslený a rozpolcený úsudek...:)

Mě například zaujalo tohle:

Blíženci

Jsou prvním lidským symbolem zvěrokruhu, symbolizující lidskou rozpolcenost (jo tak to já jo....rozpolcenost to je moje :) ). Bohužel se znamení Blíženců může chovat i dost bezohledně, což se jim v budoucnu velmi silně vrací. S přibývajícím věkem jsou moudřejší a ohleduplnější (čeká vás kamarádi krásná ohleduplná budoucnost....nebudu už před váma prdět :) ). Blíženec je pod vlivem planety Merkur, která je zodpovědná za jeho "proměny" (no tak to se Merkur trochu seknul...). Má rád změny a pohyb (jo aháá). Jeho charakteristika je přizpůsobivost (pch), duševní i fyzická pružnost. Blíženec se velmi rád projevuje slovem i písmem ( no tak písmem možná, ale slovem těžko...nesnáším když jsem středem pozornosti, páč mám nějakej slovní výkon...brrrr...). Toto znamení je mistrem umění v přizpůsobování se a je schopno rychle měnit své dosavadní mínění (nenapadá mě nic vtipnýho, jak schodit tuhle blbost). V životě Blíženci něco neustále chybí, něco, co nedokáže dost dobře pojmenovat (tak to teda vím naprosto přesně co mi chybí...). Potrpí si na lichotky, jež mají obzvlášť rádi. Druzí Blížencům závidí jejich pohyb, sílu, stále živou mysl a schopnost neustálé pohotovosti (jóóó fakt mi to závidíte holky? :D).
Zdraví: Blíženci mohou být po psychické stránce labilní a přecitlivělí. S tím souvisí i potíže s dýchacím ústrojím. Dýchají rychle a mělce, což odpovídá jejich přirozenosti. K citlivým místům patří i nervová soustava. Při pracovním vytížení by měli dodržovat pravidelné přestávky a relaxace. Potřebují k regeneraci více spánku než ostatní. Chich....přesnějc bych svůj zdravotní stav nepopsala...áááá pomóc znamená to, že horoskopy nejsou blbost a budu muset přehodnotit svůj vztah k nim??? :)
a do třetice opravdu jeden vtipnej exemplář...

Znamení: Blíženec [22.05. až 21.06.]

Velmi zvláštním a psychologicky jistě zajímavým znamením jsou Blíženci. Podvojná a jaksi rozštěpená povaha je neoddělitelným rysem znamení Blíženců. Případy rozpolcených osobností jsou sice velmi vzácné, ale v protikladech si mysl Blíženců přímo libuje. Dá se u nich vypozorovat zajímavý vzorec chování - Blíženci vzplanou a hned ochladnou, aby mohli znovu vzplát. Často si to neuvědomují, ale ničí tím hlavně sebe. Nervy máme přece jen jedny ! Pokud se vyskytnou problémy, může vlídnost rázem vystřídat nedůvěra. Nejednou se z nich stávají pesimisté a skeptici. Nejvíc by si Blíženci měli hlídat a vážit to, čeho dosáhli. Každý úspěch si totiž představují jako stavbu, postupujíce ke stále vyšším a vyšším poschodím, snadno by mohli přehlédnout překážky, které jejich naděje zbortí. Zůstanou jen rozvaliny. V podnikání mají Blíženci široké pole působnosti. Jsou to dobří organizátoři, obchodníci a ve spekulacích si přímo libují. Úspěšní jsou v reklamní činnosti a ostatních oborech, kde je třeba držet krok s dobou a se změnami a novinkami, jež s ní přicházejí. Jako partneři se k sobě dobře hodí Blíženci s Váhami, stejně jako s Vodnáři. Vzhledem ke kolísavé povaze zmíněných znamení to však vyžaduje, aby se mírnili, jinak to občas může slušně zaskřípat. Neobyčejně výhodnou kombinací je spojení Blíženců se Střelcem. Chlapci střelci vidíte to??? :)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Anna-Panna Anna-Panna | 5. listopadu 2006 v 22:12 | Reagovat

Lesem se nese skepse....

2 meryl-am meryl-am | Web | 6. listopadu 2006 v 17:07 | Reagovat

tak nechoď do lesa Andulííí

3 Váhavá váha Váhavá váha | 9. listopadu 2006 v 16:55 | Reagovat

Tak to máme Miri ouředně potvrzený, že se k sobě hodíme! :-P

Ale myslím, že tu rozpolcenost bych si klidně přivlastnila...

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama