i to jsem já

12. října 2006 v 11:03 |  news
Haló kde jste kdo??? Oznamuji všem v kyberprostoru, ať zvednou svá sádelnatá (nic osobního) pozadí a jdou zachraňovat lidstvo!!!...nebo aspoň darovat krev, jako dneska já!!! Sice budete o 450ml krve chudší, ale zato budete mít kdesi u osrdí, hřejivý pocit, že i VY jste na tomhle světě k něčemu dobrý a jste potřební!!! O uspokojení z dobrýho činu nemluvě...A pokud vás takovýhle věci neberou, tak tam jděte jen kvůli svým sobeckým a přízemním důvodům jako je 45Kč stravenka, pití, croissant a omluvenka na celej den z práce a ze školy :)...těm kteří vaši krev potřebujou je jedno, jaký pohnutky vás k tomu bohulibému činu vedly :)...

Takže nebojte se toho, není čas na hrdinství...Moje 0-, je už kdesi v ledničce a čeká na svou příležitost:)...Jo a pokud jste opravdu lidi se srdcem na pravým místě a razíte heslo, že dobrejch skutků není nikdy dost, podívejte se pro inspiraci sem...taky možnost jak pomoct...a vás to bolet nebude :)

sestřičky jsou hrozně milý, pořád se vás ptaj, jestli je vám dobře, jestli neomdlíte a tak :)

jen to čekání je krapánek nepříjemný....byla jsem tam od 6 do 10....ale na druhou stranu...do školy už nemusím, takže se to stejně pořád vyplatí (i když kvůli tomu to nedělám!!!)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama