a je to tady...jsme v zadku

1. září 2006 v 16:01 |  news
Dávno tomu co jsem naposledy přispívala. Doufám, že mi jako omluva bude stačit to, že jsem si plnými doušky užívala poslední prázdninové týdny. Bylo to fakt dobrý...Sem tam bych si sice něco dokázala představit jinak, ale člověk by měl bejt spokojenej s tím čím má a to teda jsem.
Mládežnická byla dobrá...Rozhodně né nejlepší, ale určitě inspirující, dávající, překvapující, obohacující a tak dále. Chovala jsem se jak trapka až jsem sama sebe nepoznávala a říkala si, že bych se měla krotit, že toho je až přespříliš :).
No a pak Opava s holkama. To bylo naprosto dobrý. Užila jsem si to moc (určitě víc než vloni!). Kubíček je k zulíbání a slyšet ho jak na nás volá "tetičky" nebo "teto Mečo, Mano, Jitko, Andy" je nádherný. Škoda jen, že jsme v Elimu byly naposledy...ale to se nějak ošéfuje jak jezdit do Opavy. Bětka nás určite k tchánovcům nějak propašuje...má nás ráda :)

No a prázdniny jsou FUČ!!!! Do školy se mi vůbec nechce, spolužáci mi vůbec nechyběj, s kým jsem se vidět chtěla jsem se viděla...Ale je to hrozně zvláštní pocit. Fakt tam vůbec nechci, ale na druhou stranu vím, že to je naposled co zažiju "1.září" na střední. Všechno to vítání po prázdninách, novej rozvrh, prázdný klasifikační sešity (a pak postupný zaplňování 5ma :) ) a kecy učitelů, že to je strašně důležitej rok a ať to nepodceníme, ale zároveň ať si to užijeme, že nic podobnýho se opakovat nebude...Vlastně všechno je naposled...pak už budu fakt velká a dospělá...já tak moc nechci. Nechci aby jsme byli nejstarší na škole, nechci maturovat a opustit naší hroznou třídu a ústav...chápete mě????? Kdo ještě nezažil nepochopí...Jo ale na stužkovák, maturiťák, poslední zvonění a tak se těším :)...
No nic...jdu si ještě užívat poslední dny "svobody"...jdeme se s kamarádkama pokochat na první hodinu tanečních...tý jo, zdá se to tak dávno co jsme tam byli my!...letí to letí a prázdniny a mládí jsou v řiti :) !!!!!

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama