Your name???

7. srpna 2006 v 22:10 |  about me
Takhle se mě ptal můj dvouletý "aupair synek" po měsíci stráveném v jejich rodině. No proč ne, je to taky možnost že? :)
Ale pokud sem někdo zavítá, třeba ho budu zajímat a já bych ho nechtěla zklamat nedostatečným množstvím infos o mé velikosti. A pak se třeba díky nim do mě zamiluje a pošle mi první nesmělou SMSku a já poruším to, že neznámým lidem neodepisuju a odepíšu....A pak se sejdeme na neutrálním území a přeskočí mega jiskra a bude to láska na první pohled.A vezme mě na brutálně romantickou dovolenou, kde mě požádá o ruku a bude svatba a pak děti a pak vnoučata a pak nádherný společný podzim života a nakonec umřeme ve stejnou chvíli ruku v ruce s pocitem, že to snad ani jinak dopadnout nemohlo....Takže bych to opravdu neměla podcenit. :)
SO...Svoje jméno tu nezveřejním poněvač mi to nepřijde podstatný. V době psaní tohoto výplodu mi je 19 a připadám si strašně stará a nedělám si srandu. Donedávna jsem měla pocit, že chci zastavit čas jak skvělý období jsem měla...no teď bych ho buď rapidně popošoupla (tak k mý svatbě) nebo zašoupla ( tak two years ago). Za necelej měsíc začnu chodit do Oktávy. K tomu snad nemusím nic dodávat, je to hrůza sama o sobě. Pokud odmaturuju (jakože mi je jasný, že odmaturuju...netoužím stát se prodavačkou nadnárodního řetězce TESCO) tak doufám, že budu pokračovat na nějaké VŠ s pedagogickým zaměřením, páč děti miluju a nic jinýho než učit děti nechci (páč ani nic jinýho neumím...).
Věc, která o mě taky hodně vypovídá je, že jsem takříkajíc věřící-křesťanka. Chodím už od malička do sboru CB a minulý rok jsem byla pokřťená...Víc se o tom teď rozepisovat nebudu, myslím, že se k tomu ještě dostanu.

To je zatím vše...ale vzhledem k tomu, že mě tohle psaní fakt baví, tak myslím, že aspoň o prázdninách budou takovýhle "bezduchý" články jen příbývat...SEE YOU
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama